Ubezpieczenia na życie

Zadzwoń!

Biuro Mieszka I 54
+48 727 757 735

Biuro Garbary 16
+48 727 757 734

Zabezpiecz siebie i swoich bliskich. Pomyśl o wsparciu dla rodziny, gdy zachorujesz lub ciebie zabraknie. Zapewnij pomoc finansową całej Twojej rodzinie w sytuacji zajścia nieszczęśliwego wypadku. A może posiadasz kredyt mieszkaniowy, znajdziemy polisę, która pomoże Twoim najbliższym poradzić sobie ze spłatą zobowiązań w razie Twojej śmierci, choroby czy wypadku.

Chcesz poznać naszą ofertę? Wypełnij formularz!

Ubezpieczenie na życie Gorzów Wielkopolski, ubezpieczenie rodziny na wypadek, Uposażenie rodziny ubezpieczonego Gorzów Wlkp, ubezpieczenie grupowe na życie, urodzenie się dziecka, świadczenie szpitalne za każdy dzień pobytu w szpitalu, zgon teścia, zgon rodzica, poważne zachorowanie, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków.

Grupowe Ubezpieczenie na życie

Zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników oraz członków ich rodzin.

Firmy, które chcą zapewnić swoim pracownikom pewność i bezpieczeństwo, bardzo często decydują się na grupowe ubezpieczenia na życie Gorzów Wlkp. Dzięki szerokiemu zakresowi polisy ubezpieczeniowej i niskiej składce, można zabezpieczyć pracownika zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Grupowe ubezpieczenie na życie Gorzów cechuje się dużą elastycznością, dlatego można dopasować sumę ubezpieczenia, zakres ochrony do potrzeb pracowników i pracodawcy.

woman sitting at table
person holding black smartphone

Indywidualne Ubezpieczenia Na życie

Zabezpiecz siebie i swoich bliskich w Gorzowie. Pomyśl o wsparciu dla rodziny, gdy zachorujesz lub ciebie zabraknie. Zapewnij pomoc finansową całej Twojej rodzinie w sytuacji zajścia nieszczęśliwego wypadku. A może posiadasz kredyt mieszkaniowy, znajdziemy polisę na życie, która pomoże Twoim najbliższym poradzić sobie ze spłatą zobowiązań w razie Twojej śmierci, choroby czy wypadku.

Ubezpieczenia Na życie pod kredyt

Bierzesz kredyt zabezpiecz bliskich na wypadek Twojej śmierci

Podczas zaciągania kredytu hipotecznego na kilkadziesiąt lat, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co może wydarzyć się w czasie, kiedy będziemy związani tym finansowym zobowiązaniem z bankiem w Gorzowie Wlkp. Pakiety ubezpieczeń pod kredyt (Ubezpieczenie na życie Gorzów Wlkp.), które są oferowane przy kredycie hipotecznym mają na celu ochronę spłaty kredytu w razie śmierci lub poważnego zachorowania powodującego niezdolność do pracy kredytobiorcy.

Grupowe ubezpieczenie na życie Gorzów cechuje się dużą elastycznością, dlatego można dopasować sumę ubezpieczenia, zakres ochrony do potrzeb pracowników i pracodawcy.

person using laptop on white wooden table

Spytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami

Gorzów Wlkp., ul. Mieszka I 54

Pon-Pt: 8:00 - 16:30 Sobota: 9:00 - 13:00

Gorzów Wlkp., ul. Garbary 16

Pon-Pt: 8:00 - 16:30 Sobota: 9:00 - 13:00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.